X

آرشیو اخبار شهرداری خرم دره

اخبار

نشست خبری شهرداروشورای شهربااهالی رسانه ومطبوعات

نشست خبری شهرداروشورای شهربااهالی رسانه ومطبوعات

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خرم دره /ﺳﻪشنبه, 24 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری خرم دره

رتبه بندی این مطلب:
5/0

 

نشست خبری شهردار و شورای شهر با اهالی رسانه و مطبوعات

 

مهندس نوری آرا شهردار خرم دره در نشست خبری اهالی رسانه و مطبوعات با شهردار و اعضای شورای شهر، ضمن عرض خیرمقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پربرکت، بر شفاف سازی و اطلاع رسانی بعنوان رکن اصلی رسالت مدیریت شهری اشاره کرد و عنوان نمود: مدیریت یک شهر بحث پیچیده و فنی است و گستردگی زیادی دارد و اشاره رئیس شورا به عملکرد سال قبل شهرداری و شورای شهر گویای این امر است.

وی رسانه را نماد زنده بودن و پویایی جامعه و اصحاب رسانه را دیده بانان و ناظرین جامعه دانست و تاکید کرد: هدف ما پاسخگویی در کوتاهترین زمان ممکن است و از اصحاب رسانه تقاضا داریم همزمان با انتقال انتقادات؛ اقدامات انجام شده را نیز اطلاع رسانی نمایند. به هر حال هرکس در جایگاه مدیر یک مجموعه موظف به پاسخگویی در قبال شهروندان است اما انتظار داریم در بحث یادآوری و آموزش وظایف شهروندی همچون پرداخت عوارض و جلب مشارکت مردمی در ساختن شهر نیز آگاهی بخشی و اطلاع رسانی صورت گیرد.

ما از انتقادات، پیشنهادات و تمامی موارد مطرح شده استقبال می کنیم چرا که باعث می شوند تیزبینانه تر و با دقت عمل بیشتری پیش رویم اما از طرفی آن روی سکه را نیز ببینید و یک طرفه موارد را منتقل نکنید و کمک کنید تا شهر مسیر واقعی توسعه خود را پیدا کند.

مهندس نوری آرا از شورای شهر جهت ایجاد بستر لازم برای پیشرفت شهر که باعث شده بتواند با فراغ بال برنامه ها را جلو برد قدردانی کرد و افزود: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری نیاز اصلی جهت آبادانی شهر است. از جمله منابع ایجاد درآمد پایدار پروژه برج شهروند است که یک مجتمع تفریحی، تجاری و فرهنگی است و پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری ایجاد کرده است. زمین موتوری شهرداری نیز در صورت تکمیل و بهره برداری بخش اعظمی از نیازهای شهرداری را حل و فصل خواهد کرد.

شهردار خرم دره به شهروندان اطمینان خاطر داد که تا بنده شهردار هستم، شهرداری حیاط خلوت هیچکس نخواهد بود و به هیچ عنوان خارج از چهارچوب قانون و ضوابط به کسی اجازه نخواهم داد شهرداری را تحت فشار جهت اعمال خواسته خود بگذارد و تا جایی که دستمان باز است نیروها را پایش کرده ایم و کسانی که در مسیر خدمت نیستند جایی در شهرداری ندارند و مطلقا اجازه نخواهیم داد خارج از چهارچوب، گله مندی باقی بماند.

وی به بحث راه اندازی سامانه جامع شهرسازی و ساماندهی بایگانی پرونده ها گریزی زد و خاطر نشان ساخت: طبقه همکف شهرداری نیز در راستای تکریم ارباب رجوع و تسریع در انجام امور در حال بازسازی است و بزودی به بهره برداری می رسد.

وی به طرح میدان آزادی و بحث تملک و بازگشایی مسیر اشاره کرد و تصریح نمود: خدا را شاهد میگیرم دوستان شورا نگاهشان توسعه شهر است و در تمامی مواردی که نیاز به کمک داشتیم ورود پیدا کرده و با تمام توان تا به نتیجه رسیدن طرح ها و حل مشکلات همراه و پیگیر بودند و جفاست با نگاهی ناعادلانه و یک طرفه بدون درنظر گرفتن شرایط و عملکرد ارائه شده اقدام به تخریب شود.

شهردار خرم دره به تعیین تکلیف پارک بانوان در همین سال و تغییر جایگاه زباله به جایی که از استانداردهای لازم مانند فاصله از شهر، نبودن در مسیر باد و بالادست اراضی کشاورزی نبودن اشاره کرد و گفت: در کنار همه موارد یاد شده، اقدام به ترغیب توسط اهالی رسانه جهت جلب مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض و ... غیرقابل انکار است و تقاضای همراهی و همدلی از اهالی رسانه و مطبوعات جهت فرهنگسازی داریم.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره

Print

تعداد نمایش ها (12)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان