X

آرشیو اخبار شهرداری خرم دره

اخبار

️برگزاری اولین جلسه رسمی سرمایه گذاری با حضور شهردار،  رئیس و اعضای شورای شهر در سالن جلسات شورای شهر

️برگزاری اولین جلسه رسمی سرمایه گذاری با حضور شهردار،  رئیس و اعضای شورای شهر در سالن جلسات شورای شهر

نویسنده: روابط عمومی شهرداری خرم دره /چهارشنبه, 18 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری خرم دره

رتبه بندی این مطلب:
5/0

برگزاری اولین جلسه رسمی سرمایه گذاری با حضور شهردار،  رئیس و اعضای شورای شهر در سالن جلسات شورای شهر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره، صبح امروز اولین جلسه رسمی سرمایه گذاری جهت بررسی نقشه ها و انجام مراحل مطالعاتی و توافقات و ... با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و مهندس بیات سرمایه گذار بخش خصوصی تشکیل شد.

 

در این جلسه مهندس بیات سرمایه گذار طرح ساخت مجتمع تفریحی، تجاری و فرهنگی، ضمن ارائه نقشه های فرضی تهیه شده از مراحل طرح افزود: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته به ارزیابی پرداخته ایم و حتی بفکر حل مشکل پارکینگ و توافق بر روی افزایش تعداد طبقات هستیم و هرچه بیشتر به روند اجرای پروژه سرعت دهیم تامین مقوله مالی آسان تر خواهد شد.

سپس حاج آقا اشرفی عضو شورای شهر با تاکید بر در نظر گرفتن حداکثر ظرفیت برای حل مشکل پارکینگ شهروندان به مشکلات موجود مجتمع بهاران و نحوه محاسبه متراژ مجتنع جدید اشاره کرد.

 

سپس مهندس نوری آرا شهردار خرم دره با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تشکر از زحمات و پیگیری اعضای شورای شهر و عرض خیر مقدم به مهندس بیات عنوان کرد: از اینکه در طراحی این پروژه عظیم با توجه به حساسیت بنده در جلسه گذشته، تغییرات لازم در راستای پیوست های محیطی، زیستی، اجتماعی و ... ایجاد و در نظر شده است رضایت دارم و این سازه از نظر سیما و منظر در سطح استان خواهد درخشید چرا که فقط یک طرح اقتصادی نیست بلکه از لحاظ معماری، گردشگری، تفریحی و ... دارای پتانسیل بالاست و خیلی خوب کار شده است و جای تقدیر دارد.

شهردار خرم دره به بحث های فنی مورد نیاز گریزی زد و گفت: طراحی داخلی چیدمان خوبی دارد و اگر بتوان از فضاهای پرت به نحو احسن استفاده کرد از نقایص طرح کاسته می شود.

سپس حاج آقا امینی رئیس شورای اسلامی شهر خرم دره با اشاره بر حدیثی از رسول اکرم که در مقابل تعجب و پرسش اصحابش در زمینه رسیدگی بیش از حد به کفن و دفن یکی از اقوام گفت چون مسلمان است با اینکه از دنیا رفته باید محکم کاری کنیم؛ خاطرنشان ساخت: مهندس بیات مشخص است بدنبال انجام اصولی کار و محکم کاری است و مرد میدان است و در عین حال که بعنوان سرمایه گذار بدنبال منفعت شخصی است اما بهره برداری فرهنگی، تفریحی و گردشگری و پیشرفت شهر را نیز مد نظر دارد.

در ادامه حاج آقا طاهری عضو محترم شورای شهر نیز ضمن خیرمقدم به مهندس بیات و تشکر از شهردار ساعی و تک تک اعضای شورای شهر از جمله حاج آقا امینی که در کسوت مدیریت آموزش پرورش، مهندس صالحی نژاد در بحث عمران و معماری، حاج آقا مرادی در بحث فرهنگی، حاج آقا عباسی جوان ترین منتخب مردم و حاج آقا اشرفی که نعمت و ستون شهر ماست و دلسوزانه پیگیر مطالبات مردم است؛ تصریح کرد: برای سرمایه گذاری باید دو آیتم هزینه و زمان را در نظر بگیریم و الحمدلله مهندس بیات در سخنانشان به هردو مبحث اشاره کردند. نقشه های شهرسازی آماده مهندس بیات و استواری و قوت قلب ایشان ستودنی است و بحث پرداخت به مقوله کسبه، امنیتی، حفاظتی و ... پروژه که با اشرافیت ایشان مطرح شد قابلیت بررسی بیشتر دارد و از همه مهمتر این مجموعه نه تنها برای خرم دره بلکه برای تمام شهرهای همجوار مزیت خواهد داشت و چشم انداز و کارایی آن همگان را جذب خواهد نمود. وی افزود: در مورد پارکینگ و افزایش ظرفیت آن و حتی استفاده برای استقرار ترمینال می توان برنامه ریزی مدون نمود.

حاج آقا طاهری عضو شورای شهر با اشاره بر اینکه نگاه ما به این پروژه صرفا مادی نیست گفت: همانطور که شهردار هم فرمودند پوشش دادن بحث رفاه شهروندی و تفریحی هدف اصلی ماست تا شهروند خرم دره ای از هر نظر در شهر خود سرمایه گذاری، خرید و ... نماید. وی افزود: بنده اعتقاد دارم سرمایه گذار مانند غزل تیزپا جایی می رود که امکانات باشد و باید بستر لازم را با همراهی بیشتر فراهم کنیم. ما فرزندان این شهرستانیم و مهندس بیات نیز همزبان و هم استانی ماست و بعنوان هم وطن و همشهری برای آبادانی خرم دره هرکاری می کنیم و اینکه آغاز این کار با اولین روز ماه مبارک رمضان مصادف شده است منشا خیر و برکت خواهد بود انشالله.

در پایان حاج آقا مرادی ضمن عرض خیرمقدم حضور میهمان عزیز جناب مهندس بیات گفت: اعضای شورای شهر مترصد این فرصت اند که امثال مهندس بیات بعنوان سرمایه گذارانی باشند که انتظارات مردم برآورده شود و از صمیم قلب از تمامی بانیان این امر استقبال می کنیم و به نوبه خودم از شمایی که برای شهر و استان خودتان سرمایه گذاری می کنید ممنونم و برای ما و همچنین شما زمان مهم است تا هرچه سریعتر این اتفاق خوب بیفتد و قضیه به گونه ای پیش رود که برد برد باشد. با حضور سرمایه گذارانی چون شما و شهردارانی چون مهندس نوری آرا انشالله شاهد افتتاح چنین پروژه های عظیم و سودمندی برای شهر باشیم.

 

در انتها دکتر کلانتری و حاج آقا عباسی اعضای شورای اسلامی شهر خرم دره نیز اظهار داشتند پروژه مذکور  از لحاظ اشتغال زایی، گردش پول و سرمایه، رونق توریسم تجاری و جذب گردشگر، کمک به زیباسازی دید و منظر شهری و کاهش معضلات ترافیکی و در راستای توسعه اقتصادی پایدار شهری است و در مجموع به صرف و صلاح شهر و شهرداری است.

 

🔸روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خرم دره

 

Print

تعداد نمایش ها (25)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان